Bezoek- en postadres 

Duindoornhof 3

3355 RP Papendrecht

Tel: 078-6391700  

Anjum Ulhaq

Conciërge 

E-mail adres           : a.ulhaq@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Secretariaat

Rianne Jongkind

Management secretaresse 

E-mail adres           : r.jongkind@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag, woensdag en donderdag

Marije Jaspers

Management assistente

E-mail adres           : m.jaspers@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag, dinsdag en donderdag

Management team

Cees Nugteren

Directeur - Bestuurder

E-mail adres           : c.nugteren@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Joke Grootenboer

Sector Directeur

Teamleider BPO

E-mail adres           : j.grootenboer@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-22330842

Werkdagen             : maandag t/m woensdag & vrijdag

AT-VO    Advies- en Toewijzingscommissie

Els Wagenmakers

Coördinator Intake & Advies

E-mail adres           : e.wagenmakers@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-83694536

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Babs de Groot

Maatschappelijk werker MSEN

E-mail adres           : b.degroot@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-51525570

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Gerda Tissink

Orthopedagoog

E-mail adres           : g.tissink@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Onderwijs Opvang Voorziening GOAL

Ronald Baaij

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.baaij@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-41901693

Werkdagen             : maandag,dinsdag & donderdag, vrijdag

Ron Kwakernaak

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.kwakernaak@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-43989934

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Ron Hurkx

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.hurkx@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Meldpunt Thuiszitters

Babs de Groot

Maatschappelijk werker MSEN

E-mail adres           : b.degroot@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-51525570

Werkdagen             : maandag t/m/ woensdag & donderdagmiddag

Gerda Tissink

Orthopedagoog

E-mail adres           : g.tissink@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Begeleiders Passend Onderwijs

SWV-VO Noordelijke Drechtsteden

Duindoornhof 3

3355 RP Papendrecht

Tel: 078-6391700

Copyright © 2018 Els Wagenmakers-Tebes