Bezoek- en postadres 

Duindoornhof 3

3355 RP Papendrecht

Tel: 078-6391700  

Secretariaat

mevrouw R. Jongkind

Management secretaresse 

E-mail adres           : r.jongkind@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag, woensdag en donderdag

Mevrouw M. Jaspers

Management assistente

E-mail adres           : m.jaspers@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag, dinsdag en donderdag

Management team

De heer C. Nugteren

Directeur - Bestuurder

E-mail adres           : c.nugteren@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Mevrouw J. Grootenboer

Sector Directeur

Teamleider BPO

E-mail adres           : j.grootenboer@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-22330842

Werkdagen             : maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag

Advies- en Toewijzingscommissie AT-VO

Mevrouw Drs. G. Tissink

Voorzitter, Orthopedagoog NVO/BAPD

E-mail adres           : g.tissink@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Mevrouw B. de Groot

Maatschappelijk werker MSEN

E-mail adres           : b.degroot@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-51525570

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Mevrouw E. Wagenmakers

Coördinator Intake & Advies

E-mail adres           : e.wagenmakers@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-83694536

Werkdagen             : maandag, dinsdag & woensdag

Onderwijs Opvang Voorziening OOV-GOAL

De heer R. Baaij

Coördinator GOAL

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.baaij@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-41901693

Werkdagen             : maandag,dinsdag & donderdag, vrijdag

De heer R. Kwakernaak

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.kwakernaak@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-43989934

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

De heer R. Hurkx

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : r.hurkx@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Mevrouw F. Janssen

Leerkracht & hulpverlener

E-mail adres           : f.janssen@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : woensdag & donderdag

Mevrouw R. Bonora

Klassenassistent

E-mail adres           : R.Bonora@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag, dinsdag & donderdag

Meldpunt Thuiszitters

Mevrouw G.Tissink

Voorzitter, Orthopedagoog NVO/BAPD

E-mail adres           : g.tissink@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer :  

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

Mevrouw B. de Groot

Maatschappelijk werker MSEN

E-mail adres           : b.degroot@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 06-51525570

Werkdagen             : maandag t/m donderdag

De heer A. Ulhaq

Conciërge 

E-mail adres           : a.ulhaq@swvdrechtsteden.nl

Telefoon nummer : 078-6391700

Werkdagen             : maandag t/m vrijdag

Begeleiders Passend Onderwijs

SWV-VO Noordelijke Drechtsteden

Duindoornhof 3

3355 RP Papendrecht

Tel: 078-6391700

Copyright © 2018 Els Wagenmakers-Tebes