Contactpagina Samenwerkingsverband Noordelijke Drechtsteden VO

Bezoek- en postadres 

Duindoornhof 3

3355 RP Papendrecht

Tel: 078-6391700  

Secretariaat
DSC_5573.JPG
DSC_5581.JPG

mevrouw R. Jongkind

Management assistente

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

r.jongkind@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag, woensdag en donderdag

mevrouw M. Jaspers

Management assistente

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

m.jaspers@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag, dinsdag en donderdag

Management Team

mevrouw S. van Rijnbach

Directeur - Bestuurder a.i.

e-mailadres           

telefoonnummer

mevrouw J. Grootenboer

Sector directeur

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

j.grootenboer@swvdrechtsteden.nl           

06-22330842

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 

Advies- en Toewijzingscommissie Voortgezet Onderwijs (AT-VO)

mevrouw B. de Groot

Maatschappelijk werk MSEN

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

b.degroot@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag t/m donderdag

mevrouw Drs. G. Tissink

Teamleider AT-VO

Orthopedagoog NVO/BAPD

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

g.tissink@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag t/m donderdag

mevrouw E. Wagenmakers

Beleidsondersteunend medewerker

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

e.wagenmakers@swvdrechtsteden.nl           

06-83694536

maandag t/m donderdag

Orthopedagogisch didactisch centrum GOAL

de heer R. Baaij

Coördinator GOAL

Leerkracht & hulpverlener

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

r.baaij@swvdrechtsteden.nl           

06-41901693

maandag, dinsdag & donderdag en vrijdag 

de heer R. Kwakernaak

Leerkracht & hulpverlener

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

r.kwakernaak@swvdrechtsteden.nl           

06-43989934

maandag t/m vrijdag

de heer R. Hurkx

Leerkracht & hulpverlener

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

r.hurkx@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag t/m woensdag

mevrouw F. Janssen

Leerkracht & hulpverlener

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

f.janssen@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

woensdag & donderdag

mevrouw R. Bonora

onderwijs assistente

e-mailadres           

telefoonnummer

werkdagen

r.bonora@swvdrechtsteden.nl           

078-6391700

maandag, dinsdag & donderdag

Meldpunt Thuiszitters

mevrouw E. van den Adel

e-mailadres           

telefoonnummer

Begeleiders Passend Onderwijs (BPO)

mevrouw L. Tippens
Teamleider BPO

E-mail adres                l.tippens@swvdrechtsteden.nl

mevrouw B. Merckens
BPO+
MHB 

E-mail adres                b.merckens@swvdrechtsteden.nl

school                          CSG de Lage Waard & DevelsteinCollege

mevrouw M. Gouma
BPO+
Afstandsonderwijs

E-mail adres                m.gouma@swvdrechtsteden.nl

mevrouw C. van der Zwan
BPO+
MBO 

E-mail adres                c.vanderzwan@swvdrechtsteden.nl

de Heer M. Dijk

E-mail adres                m.dijk@swvdrechtsteden.nl

de heer M. Noorland
BPO+
LZ / LG / ZML 

E-mail adres                m.noorland@swvdrechtsteden.nl

School                          De Sprong 

mevrouw J. Aleven
 

E-mail adres                j.aleven@swvdrechtsteden.nl

mevrouw S. Kilian

E-mail adres                s.kilian@swvdrechtsteden.nl

School                          Loket Zwijndrecht & Griendencollege

mevrouw A. Risseeuw

E-mail adres                a.risseeuw@swvdrechtsteden.nl

School                          VSO Bleyburgh & CSG De Lage Waard

mevrouw L. Spijker
BPO+
TOS / Taalbeleid

E-mail adres                l.spijker@swvdrechtsteden.nl

School                          CSG De Lage Waard & Sprong Sliedrecht

mevrouw M. Kok
BPO+
Dyslexie

E-mail adres                m.kok@swvdrechtsteden.nl

School                          Willem de Zwijger College

mevrouw F. Janssen
 
 

E-mail adres                f.janssen@swvdrechtsteden.nl

School                          Willem de Zwijger College & Walburgcollege

Conciërge

de heer A.Ulhaq

E-mail adres                a.ulhaq@swvdrechtsteden.nl

Telefoon                       078-6391700 

Werkdagen                    maandag t/m vrijdag